See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Razni prehrambeni proizvodi
Beschreibung: Razni prehrambeni proizvodi opisani u troškovnicima.
Interne Kennung: NVV-OS-01-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mješovite namirnice i bezglutenski proizvodi
Beschreibung: Konstruktivni opis svih namirnica nalazi se u troškovniku grupe
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-1
Los: LOT-0002
Titel: Mlijeko i mliječni proizvodi
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-2
Los: LOT-0003
Titel: Brašno i kruh
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-3
Los: LOT-0004
Titel: Jaja
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-4
Los: LOT-0005
Titel: Smrznuti prehrambeni proizvodi
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-5
Los: LOT-0006
Titel: Smrznuta riba, riblji fileti i ostalo riblje meso
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-6
Los: LOT-0007
Titel: Meso
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-7
Los: LOT-0008
Titel: Mesni proizvodi
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-8
Los: LOT-0009
Titel: Svježa perad
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-9
Los: LOT-0010
Titel: Proizvodi od mesa peradi - smrznuto
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-10
Los: LOT-0011
Titel: Ulja i margarini
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-11
Los: LOT-0012
Titel: Svježe voće i povrće
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-12
Los: LOT-0013
Titel: Kavovine i čajevi
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-13
Los: LOT-0014
Titel: Razni preh. proizvodi, bezalkoholna pića
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-14
Los: LOT-0015
Titel: Svježi i smrznuti pekarski proizvodi
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-15
Los: LOT-0016
Titel: Sladoled
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-16
Los: LOT-0017
Titel: Grupa 17 - Polugotova jela
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-17
Los: LOT-0018
Titel: Kolači i slastice
Interne Kennung: NVV-OS-01-26-18