657871-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Dostawa laptopów dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa laptopów dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, w podziale na części: Część 1: Laptopy ze stacją dokującą, klawiaturą i myszką – przedmiotem jest dostawa laptopów z ekranem o przekątnej 16”, o pojemności dysku min 500 GB wraz z systemem operacyjnym Windows 11 Pro PL lub równoważnym, zapewniającym pełną kompatybilność z Windows Serwer i AD ze stacją dokującą, klawiaturą i myszką oraz torbą. Część 2: Monitory do laptopów – przedmiotem jest dostawa monitorów 23,8” z funkcją Pivot, matową matrycą, o rozdzielczości minimum Full HD. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla każdej części znajdują się odpowiednio w Załączniku Nr 1A do SWZ lub Załączniku Nr 1B do SWZ.
Interne KennungKAP.2710.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający opublikował, zgodnie z art. 89 ustawy Pzp, wstępne ogłoszenie informacyjne zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanym zamówieniu zostało przekazane Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 08.01 2025 r. i opublikowane pod numerem OJ S 6/2025 12523-2025 w dniu 09.01.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237120 Computeranschlüsse, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
5. Los
LosLOT-0001
TitelLaptopy ze stacją dokującą, klawiaturą i myszką
BeschreibungDostawa laptopów z ekranem o przekątnej 16”, o pojemności dysku min 500 GB wraz z systemem operacyjnym Windows 11 Pro PL lub równoważnym, zapewniającym pełną kompatybilność z Windows Serwer i AD ze stacją dokującą, klawiaturą i myszką oraz torbą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1A do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237120 Computeranschlüsse, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
LosLOT-0002
TitelMonitory do laptopów
BeschreibungDostawa monitorów 23,8” z funkcją Pivot, matową matrycą, o rozdzielczości minimum Full HD. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1B do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme