See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tanulók személyi szállítása 2026/27 tanévben
Beschreibung: Tanulók személyi szállítása 2026/27-es tanévben A szerződés megkötésének célja, hogy Ajánlatkérő a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. tv. 74. § (5) bekezdésében foglalt kötelezettségeinek eleget téve, a tanulók kötelező felvételt biztosító iskolába való utazásáról, mint fenntartó gondoskodjon. Tanulók személyi szállítása a 2026/27-es tanév tanítási napjain, egy autóbusszal, a műszaki leírásban meghatározott útvonalakon, a meghatározott időben és létszámban. Nyertes Ajánlattevő az autóbuszon 1 fő járművezetőt köteles biztosítani. Az autóbusz vezetője maradéktalanul és folyamatosan feleljen meg a díj ellenében végzett közúti árutovábbítási, a saját számlás áruszállítási, valamint az autóbusszal díj ellenében végzett személyszállítási és a saját számlás személyszállítási tevékenységről, továbbá az ezekkel összefüggő jogszabályok módosításáról szóló 261/2011.(XII.7.) Korm. rendelet 20-21. §-ban meghatározott, járművezetőkre előírt követelményeknek. Az autóbuszon a járművezetőn felül a minimum férőhelyek száma a műszaki leírásban meghatározott. A tanulólétszám a szerződés teljesítése alatt módosulhat, de a létszám változásnak a szállítási díjra kihatása nem lehet. Szállítás: a szerződés időtartama alatt valamennyi iskolai tanítási napon (előre láthatóan 2026. szeptember 1. napjától – 2027. június 18. napjáig), előre láthatóan menetrendenként 184 alkalommal. Ajánlatkérő a fent meghatározott alkalmak 80%-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a fenti alkalmak becsült mennyiségek csupán az Ajánlattevők tájékoztatásául szolgálnak és nem tekintendők a szerződés keretében ténylegesen elvégzendő szolgáltatási megrendelés pontos mennyiségi kimutatásának. Ajánlatkérő az elvégzett alkalmak után, az egységárak alapján fizeti meg az ellenszolgáltatás összegét a nyertes ajánlattevő részére. A műszaki leírás a közbeszerzési dokumentumok részeként kerül rendelkezésre bocsátásra. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm rendelet 46. § (3) bekezdését alkalmazza, mely szerint: ahol a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, ezekben a konkrét esetekben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett „vagy azzal egyenértékű” terminust minden esetben alkalmazza Ajánlatkérő, azt minden esetben érteni kell, ajánlattevők eszerint tehetik meg ajánlatukat.
Vorherige Bekanntmachung: 473850-2026
Interne Kennung: EKR001022362026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 74.§ (5) bekezdés szerint a „kötelező felvételt biztosító iskolába való utaztatásról a fenntartó gondoskodik”. A tanulók kötelező felvétellel érintett intézménybe történő utaztatása jogszabályban előírt kötelezettsége az ajánlatkérőnek, amely a 2026/2027. tanév kezdetétől, azaz 2026. szeptember 1. napjától akkor lehet biztosított, amennyiben az eljárás eredményeként a szolgáltatókkal a szerződés tanévkezdésig létrejön. Az eljárásra irányadó általános ajánlattételi határidő (30 nap) az ajánlati kötöttség (30 nap) és a szerződéskötési moratórium (10 nap) időtartamára tekintettel nem tartható, tanévkezdésig nem eredményezhetne szerződéskötést.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nágocs-Andocs
Beschreibung: A szerződés megkötésének célja, hogy Ajánlatkérő a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. tv. 74. § (5) bekezdésében foglalt kötelezettségeinek eleget téve, a tanulók kötelező felvételt biztosító iskolába való utazásáról, mint fenntartó gondoskodjon. Tanulók személyi szállítása a 2026/27-es tanév tanítási napjain, egy autóbusszal, a műszaki leírásban meghatározott útvonalakon, a meghatározott időben és létszámban. Nyertes Ajánlattevő az autóbuszon 1 fő járművezetőt köteles biztosítani. Az autóbusz vezetője maradéktalanul és folyamatosan feleljen meg a díj ellenében végzett közúti árutovábbítási, a saját számlás áruszállítási, valamint az autóbusszal díj ellenében végzett személyszállítási és a saját számlás személyszállítási tevékenységről, továbbá az ezekkel összefüggő jogszabályok módosításáról szóló 261/2011.(XII.7.) Korm. rendelet 20-21. §-ban meghatározott, járművezetőkre előírt követelményeknek. Az autóbuszon a járművezetőn felül a minimum férőhelyek száma a műszaki leírásban meghatározott. A tanulólétszám a szerződés teljesítése alatt módosulhat, de a létszám változásnak a szállítási díjra kihatása nem lehet. Szállítás: a szerződés időtartama alatt valamennyi iskolai tanítási napon (előre láthatóan 2026. szeptember 1. napjától – 2027. június 18. napjáig), előre láthatóan menetrendenként 184 alkalommal. Ajánlatkérő a fent meghatározott alkalmak 80%-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a fenti alkalmak becsült mennyiségek csupán az Ajánlattevők tájékoztatásául szolgálnak és nem tekintendők a szerződés keretében ténylegesen elvégzendő szolgáltatási megrendelés pontos mennyiségi kimutatásának. Ajánlatkérő az elvégzett alkalmak után, az egységárak alapján fizeti meg az ellenszolgáltatás összegét a nyertes ajánlattevő részére. A műszaki leírás a közbeszerzési dokumentumok részeként kerül rendelkezésre bocsátásra. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm rendelet 46. § (3) bekezdését alkalmazza, mely szerint: ahol a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, ezekben a konkrét esetekben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett „vagy azzal egyenértékű” terminust minden esetben alkalmazza Ajánlatkérő, azt minden esetben érteni kell, ajánlattevők eszerint tehetik meg ajánlatukat.
Interne Kennung: EKR001022362026/1
Los: LOT-0002
Titel: Bálványos - ... - Balatonföldvár
Interne Kennung: EKR001022362026/2
Los: LOT-0003
Titel: Kötcse-Nagycsepely-Teleki- Szólád-Balatonszárszó
Beschreibung: A szerződés megkötésének célja, hogy Ajánlatkérő a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. tv. 74. § (5) bekezdésében foglalt kötelezettségeinek eleget téve, a tanulók kötelező felvételt biztosító iskolába való utazásáról, mint fenntartó gondoskodjon. Tanulók személyi szállítása a 2026/27-es tanév tanítási napjain, egy autóbusszal, a műszaki leírásban meghatározott útvonalakon, a meghatározott időben és létszámban. Nyertes Ajánlattevő az autóbuszon 1 fő járművezetőt köteles biztosítani. Az autóbusz vezetője maradéktalanul és folyamatosan feleljen meg a díj ellenében végzett közúti árutovábbítási, a saját számlás áruszállítási, valamint az autóbusszal díj ellenében végzett személyszállítási és a saját számlás személyszállítási tevékenységről, továbbá az ezekkel összefüggő jogszabályok módosításáról szóló 261/2011.(XII.7.) Korm. rendelet 20-21. §-ban meghatározott, járművezetőkre előírt követelményeknek. Az autóbuszon a járművezetőn felül a minimum férőhelyek száma a műszaki leírásban meghatározott. A tanulólétszám a szerződés teljesítése alatt módosulhat, de a létszám változásnak a szállítási díjra kihatása nem lehet. Szállítás: a szerződés időtartama alatt valamennyi iskolai tanítási napon (előre láthatóan 2026. 09. 1. napjától – 2027. 06. 18. napjáig), előre láthatóan menetrendenként 184 alkalommal. Ajánlatkérő a fent meghatározott alkalmak 80%-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a fenti alkalmak becsült mennyiségek csupán az Ajánlattevők tájékoztatásául szolgálnak és nem tekintendők a szerződés keretében ténylegesen elvégzendő szolgáltatási megrendelés pontos mennyiségi kimutatásának. Ajánlatkérő az elvégzett alkalmak után, az egységárak alapján fizeti meg az ellenszolgáltatás összegét a nyertes ajánlattevő részére. A műszaki leírás a közbeszerzési dokumentumok részeként kerül rendelkezésre bocsátásra. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm rendelet 46. § (3) bekezdését alkalmazza, mely szerint: ahol a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, ezekben a konkrét esetekben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett „vagy azzal egyenértékű” terminust minden esetben alkalmazza Ajánlatkérő, azt minden esetben érteni kell, ajánlattevők eszerint tehetik meg ajánlatukat.
Interne Kennung: EKR001022362026/3
Los: LOT-0004
Titel: Vörs - Balatonszentgyörgy
Interne Kennung: EKR001022362026/4
Los: LOT-0005
Titel: Kisperjés- Somogyszentpál- Kéthely
Interne Kennung: EKR001022362026/5
Los: LOT-0006
Titel: Kisberény - Táska- Buzsák
Interne Kennung: EKR001022362026/6
Los: LOT-0007
Titel: Somogybabod- Somogytúr- Visz- Látrány
Interne Kennung: EKR001022362026/7
Los: LOT-0008
Titel: Kürtöspuszta-Pusztakovácsi- Somogyfajsz- Marcali
Interne Kennung: EKR001022362026/8
Los: LOT-0009
Titel: Buzsák – Táska – Nikla – Marcali
Interne Kennung: EKR001022362026/9
Los: LOT-0010
Titel: Nemesdéd- Nemesvid- Somogyzsitfa- Marcali
Interne Kennung: EKR001022362026/10
Los: LOT-0011
Titel: Sávoly - ... - Marcali
Interne Kennung: EKR001022362026/11
Los: LOT-0012
Titel: Nikla-Pusztakovácsi-Somogyfajsz
Interne Kennung: EKR001022362026/12
Los: LOT-0013
Titel: Lengyeltóti-Somogyvár
Interne Kennung: EKR001022362026/13
Los: LOT-0014
Titel: Gamás-Somogyvár
Interne Kennung: EKR001022362026/14
Los: LOT-0015
Titel: Bábonymegyer-Kapoly- Tab
Interne Kennung: EKR001022362026/15
Los: LOT-0016
Titel: Nemesdéd- Vése
Interne Kennung: EKR001022362026/16
Los: LOT-0017
Titel: Sávoly - ... - Balatonkeresztúr
Interne Kennung: EKR001022362026/17