657887-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego (zwanego dalej „sprzętem”) zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ (– Specyfikacji Technicznej - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej OPZ) oraz Projektowane Postanowienia Umowy (wzór umowy). 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: • dostawę sprzętu komputerowego: 1) Komputer przenośny Notebook typ 1 - 400 sztuk; 2) Komputer przenośny Notebook typ 2 - 20 sztuk; 3) Monitor 27” - 50 sztuk; • udzielenie licencji na system operacyjny, • świadczenie serwisu gwarancyjnego. 4. Podane w Specyfikacji Technicznej parametry należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego sprzętu. 5. Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia w Specyfikacji Technicznej nazwy producenta, modelu (typu urządzenia) oraz zestawienia parametrów technicznych oferowanych urządzeń w zakresie parametrów co najmniej równym z zestawieniem parametrów wymaganych w OPZ - Specyfikacji Technicznej – (tabela do wypełnienia – należy wypełnić wszystkie komórki tabeli). Z zestawienia musi jednoznacznie wynikać jakie urządzenie Wykonawca oferuje, czy jest to urządzenie dokładnie spełniające wymagania zamówienia, czy urządzenie o lepszych parametrach. 6. Wykonawca zobowiązany jest złożyć dodatkowy opis przedmiotu zamówienia potwierdzający zgodność parametrów oferowanego sprzętu wraz z ofertą. 7. Oferowany sprzęt musi w całości pochodzić z seryjnej produkcji, musi być fabrycznie nowy. 8. Wszystkie sprzęty zasilane z sieci elektrycznej muszą być zgodne z polskimi standardami, tj. napięcie 230V. 9. Jeżeli którekolwiek pozycje są klasyfikowane, jako niebezpieczne lub wymagają specjalnego użytkowania, pełna informacja na powyższy temat, wraz z oznaczeniami bezpieczeństwa, musi zostać podana w ofercie. 10. Sprzęt musi pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego autoryzowanego przez producenta sprzętu. W momencie dostawy Zamawiający będzie mógł żądać potwierdzenia od Przedstawiciela Producenta sprzętu oświadczenia, że dostarczony sprzęt pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucyjnego autoryzowanego przez producenta sprzętu. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia testów oferowanego sprzętu przed wyborem Wykonawcy. W takim przypadku, na zaproszenie przesłane emailem w terminie 5 dni roboczych Wykonawca będzie zobowiązany bez dodatkowej zapłaty udostępnić do testowania oferowany przez siebie sprzęt w miejscu i terminie określonym w zaproszeniu. Sprzęt musi spełniać wymagania SWZ oraz być w pełni zgodny z oferowanym sprzętem. W przypadku niedostarczenia sprzętu zgodnego ze sprzętem oferowanym, oferta zostanie odrzucona. 12. Zamawiający wymaga, by oferowany sprzęt z poz. 1-3 załącznika nr 3 był wyprodukowany przez producenta posiadającego system zapewniania jakości (w zakresie co najmniej fazy produkcji oferowanego sprzętu) zgodny z normą ISO 9001 oraz z ISO 14001 lub inny równoważny. Zamawiający będzie wymagał przedstawienia kopii dokumentów potwierdzających spełnienie powyższych warunków, potwierdzonych za zgodność z oryginałem. 13. Zamawiający wymaga, by dla oferowanego sprzętu z poz. 1-3 Wykonawca złożył oświadczenia producenta (lub jego przedstawiciela w Polsce) zaadresowanego do Zamawiającego o przejęciu serwisu gwarancyjnego w przypadku niewywiązywania się wykonawcy z warunków gwarancji na takich samych warunkach jak Wykonawca. 14. Dla sprzętu z poz. 1-2 Zamawiający wymaga kopii dokumentów potwierdzonych za zgodność z oryginałem - Certyfikat zgodności z systemem Windows 11 (64bit). 15. Serwis sprzętu z poz. 1-3 musi być wykonywany przez producenta urządzenia lub przez autoryzowany serwis producenta zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000, ISO 27001. Na potwierdzenie spełnienia ww. warunku Zamawiający wymaga przedstawienia dokumentu potwierdzającego autoryzację serwisową dla serwisu oraz certyfikaty wystawione przez jednostkę akredytowaną oraz oznaczone znakiem akredytacji potwierdzające wdrożenie ww. norm ISO co najmniej w zakresie – serwis urządzeń komputerowych. 16. Wykonawca ma zagwarantować poprawną pracę i niezawodne działanie przedmiotu zamówienia przez okres trwania gwarancji. 17. Szczegółowe terminy dostaw oraz miejsca dostaw Wykonawca każdorazowo uzgodni z osobą odpowiedzialną za realizację umowy zgodnie z umową. 18. Każda dostawa sprzętu wraz z wniesieniem do miejsca wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego w jednostce UDT (koszty obciążają Wykonawcę) będzie potwierdzona protokołem odbioru ilościowego, podpisanym przez uprawnione ze strony Zamawiającego osoby. 19. Dostawy będą wykonywane w dni robocze w godzinach 08:00-13:00. Dostawy sprzętu zrealizowane zostaną w terminie 40 dni od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż 01.01.2027 r. 20. Odbiór ilościowy zostanie wykonany poprzez sprawdzenie, czy Wykonawca dostarczył sprzęt w zamawianej ilości oraz czy dostarczył właściwy sprzęt. 21. W przypadku dostarczenia przedmiotu zamówienia przez firmę kurierską odbiór ilościowy zostaje dokonany przez Zamawiającego, który w ciągu 3 dni sprawdzi poprawność dostarczonego sprzętu z wcześniej otrzymaną listą sprzętu, który będzie znajdował się w paczkach. Wykonawca ma prawo wzięcia udziału w odbiorze ilościowym. 22. Zamawiający dokona odbioru jakościowego w ciągu 3 dni od dnia fizycznego dostarczenia przedmiotu zamówienia. Odbiór jakościowy będzie polegał na sprawdzeniu, czy dostarczone sprzęty nie posiadają uszkodzeń mechanicznych lub innych widocznych wad oraz czy sprzęty zgadzają się ze złożoną ofertą i czy działają poprawnie. 23. Data zrealizowania dostawy każdej partii jest równoważna dacie podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru ilościowego. 24. Podpisanie przez Zamawiającego protokołu odbioru ilościowego i jakościowego bez uwag upoważnia Wykonawcę do wystawienia faktury. 25. Wzory protokołów i faktur zostaną uzgodnione przez osoby odpowiedzialne za realizację umowy po zawarciu umowy, przy czym zapisy na fakturze będą zgodne z zapisami n
Interne Kennung: ZP-DI-39/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme