See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Onderhoud scheidingswanden sporthallen
Beschreibung: De gemeente Den Haag beschikt over 17 sporthallen. In 13 van 17 Haagse sporthallen (inclusief Sportcampus) zijn scheidingswanden aanwezig, in de resterende 4 sporthallen (Gaslaan, ’t Zandje, Ockenburgh en de Blinkerd) zijn géén scheidingswanden aanwezig. De scheidingswanden en de toegepaste onderdelen zijn van het Duitse merk Trenomat dat in Nederland vertegenwoordigt wordt door De Graaf en Van Stijn BV. Voor de scheidingswaden moet het preventief en correctief onderhoud uitgevoerd worden. Het preventieve onderhoud betreft de jaarlijkse inspectie en preventieve onderhoudsbeurt. Het correctieve onderhoud betreft de jaarlijkse correctieve onderhoudswerkzaamheden valbeveiliging, aandrijving, windwerk en wandvlakken welke zijn opgenomen in het MJOP van de sporthallen. Tot op heden werden deze onderhoudswerkzaamheden 1 op 1 opgedragen aan De Graaf en Van Stijn B.V. omdat zij de Nederlandse vertegenwoordiger zijn van het Duitse Trenomat. De leverancier/producent van de scheidingswanden in de sporthallen en de sportcampus in Den Haag. De Dienst Onderwijs Cultuur en Welzijn, afdeling Sportvoorzieningen van de Gemeente Den Haag is verantwoordelijk voor de opdracht. De gemeente is wederom van plan opdracht te verstrekken aan De Graaf en Van Stijn B.V.. Indien een andere opdrachtnemer van mening is dat zij ook deze werkzaamheden (effectief bewezen) kan uitvoeren, binnen de gestelde wet- en regelgeving, dan kan zij dit binnen 20 kalenderdagen kenbaar maken bij de gemeente Den Haag door middel van een bericht in Mercell.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212290 Reparatur und Wartung von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000