2. Verfahren
Verfahren
Titel: KKP Osijek – izrada projektne dokumentacije za građevinsku dozvolu i ishođenje građevinske dozvole
Beschreibung: KKP Osijek - izrada projektne dokumentacije za građevinsku dozvolu i ishođenje građevinske dozvole
Interne Kennung: DD-V-18/26-D2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je KKP Osijek – izrada projektne dokumentacije za građevinsku dozvolu i ishođenje građevinske dozvole. Usluge predmetne nabave su: - Izrada Glavnog projekta koji obuhvaća svu potrebnu dokumentaciju i sve potrebne istražne radnje do izdavanja građevinske dozvole s uključenim svim potrebnim Elaboratima, sve usklađeno s Lokacijskom dozvolom i ishođenim posebnim uvjetima - U slučaju izmjena (tijekom razrade Glavnog projekta) u odnosu na Idejni projekt i Lokacijsku dozvolu, potrebno je uraditi novelirani Idejni projekt, a koji će biti u skladu s podacima iz Glavnog projekta i ishoditi Izmjenu i dopunu postojeće Lokacijske dozvole - Izrada HAZOP i SIL studije i provedba radionica, te implementacija zaključaka iz HAZOP i SIL studije u Glavni projekt - Ishođenje pozitivne revizije na glavni projekt od strane ovlaštenih revidenata - Ishoditi Rješenje o Tehničkom nadgledanju Glavnog projekta od strane ovlaštenog tijela za protueksplozijsku zaštitu, i ishoditi potvrdu o usklađenosti Glavnog projekta s propisima iz područja zaštite od požara - Ishođenje građevinske dozvole - Izrada tehničke specifikacije za potrebe javne nabave opreme, usluga i radova za izgradnju KKP Osijek - Izrada projekta uklanjanja postojećih objekata: „Baraka“ i podzemno sklonište te izrada troškovnika i specifikacija radova i opreme
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DD-V-18/26-D2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0000