657983-2026 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przewóz osób w gminnych przewozach pasażerskich, w ramach komunikacji miejskiej, na liniach komunikacyjnych przebiegających przez obszar Gminy Miejskiej Tczew i gmin sąsiadujących, z którymi Gmina Miejska Tczew zawarła stosowne porozumienia międzygminne w zakresie organizacji publicznego transportu zbiorowego. Planowana roczna wielkość pracy eksploatacyjnej wynosi około 1 550 000 wozokilometrów.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)