657991-2025 - Wettbewerb
Polen – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Wybór 4 ekspertów medycznych w dziedzinie chorób układu pokarmowego. Części 1÷4
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór 4 ekspertów medycznych w dziedzinie chorób układu pokarmowego. Części 1÷4
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich - wybór 4 ekspertów medycznych w dziedzinie chorób układu pokarmowego. Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie gastroenterologii. Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chirurgii ogólnej. Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie transplantologii klinicznej. Część 4: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chorób wewnętrznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Interne KennungZZP.ZP.412.39.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie gastroenterologii.
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie gastroenterologii.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chirurgii ogólnej.
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chirurgii ogólnej.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie transplantologii klinicznej.
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie transplantologii klinicznej.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chorób wewnętrznych.
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chorób wewnętrznych.