658-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – „Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni.” Nr sprawy: 47/z/2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni.” Nr sprawy: 47/z/2025
BeschreibungŚwiadczenie usług utrzymania czystości powierzchni: 1. wewnętrznych w budynkach będących w rejonie działania 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu, 2. terenów utwardzonych: wewnętrznych (place, drogi, chodniki), zewnętrznych (chodniki przylegające do kompleksu) i zielonych ( w tym zalesione, pasy ochrony i pas ppoż. ) oraz bocznic kolejowych będących w rejonie działania 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensWstępne ogłoszenie informacyjne: Numer publikacji ogłoszenia: 536675-2025
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1.1. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym w Poznaniu: ul. Bukowska 34 (K-2783).
BeschreibungZadanie nr 1.1. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym w Poznaniu: ul. Bukowska 34 (K-2783).
Optionen
Beschreibung der Optionen3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy do 70 % wartości zamówienia podstawowego polegające na powtórzeniu tego samego rodzaju usług w zakresie utrzymania czystości, zgodnie z zamówieniem podstawowym 4. Prawo opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy. Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy Zamawiający zastrzega sobie prawo możliwości zwiększenia wartości przedmiotu zamówienia o maksymalną wartość umowy 70% zamówienia podstawowego netto na usługę w zakresie poszczególnych pozycji z formularza cenowego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie za usługę. Zamawiający ma prawo, bez konieczności sporządzania i podpisania aneksu do umowy - w drodze jednostronnej zmiany w Formularzu danych technicznych, zmienić wielkość powierzchni przyjętych do wykonania usługi poprzez ich zwiększenie lub zmniejszenie maksymalnie do 70% na czas dłuższy niż dwa tygodnie, w szczególności wystąpienia sytuacji: - czasowego wyłączenia obiektu na czas prowadzenia prac remontowo – konserwacyjnych lub ich włączenia po zakończeniu prac, - zmian organizacyjnych w przypadku restrukturyzacji Jednostek Wojskowych lub ich dyslokacji, a także podnajęcia lub wydzierżawienia budynków wraz z przyległymi terenami, - zaistnienia działań inwestycyjnych wymuszających czasowe wyłączenie/włączenie z użytkowania budynków. W Zadaniu nr 1.3. możliwe jest włączenie do sprzątania budynków nr 1, 2, 3, 5, 7, 9 i 14 znajdujących się przy ul. Pułku Lotniczego 6-6Ł w Poznaniu. Rodzaj usługi zgodny z harmonogramem obowiązującym w ww. zadaniu.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 1.2. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym w Poznaniu: ul. Wojska Polskiego 86/90 (K-2725).
BeschreibungZadanie nr 1.2. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym w Poznaniu: ul. Wojska Polskiego 86/90 (K-2725).
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 1.3. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksach wojskowych w Poznaniu: 1. ul. Dojazd 30 (K-0931), 2. ul. Solna 21/23 (K-2753), 3. ul. Szamarzewskiego 3-3A (2761), 4. ul. Rolna 51 (K-2779), 5. ul. Szylinga 1 (Pracownia Psychologiczna Poznań K-8650), 6. ul. Dąbrowskiego 252 (basen K-2746).
BeschreibungZadanie nr 1.3. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksach wojskowych w Poznaniu: 1. ul. Dojazd 30 (K-0931), 2. ul. Solna 21/23 (K-2753), 3. ul. Szamarzewskiego 3-3A (2761), 4. ul. Rolna 51 (K-2779), 5. ul. Szylinga 1 (Pracownia Psychologiczna Poznań K-8650), 6. ul. Dąbrowskiego 252 (basen K-2746).
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 1.4. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksach wojskowych w Biedrusku: 1 Poligon (K-2201), 2 ul. Chludowska 9,9A (14 WOG przy Straży Pożarnej K-8621), 3 ul. Ogrodowa 2 (Główny Kompleks K-8605), 4 ul. Ogrodowa 97 (INTERNATY K-8770), 5 ul. Poznańska 3 (w lesie tzw. Generalska K-8637), 6 ul. 7 Pułku Strzelców Konnych 1 (K-8606).
BeschreibungZadanie nr 1.4. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksach wojskowych w Biedrusku: 1 Poligon (K-2201), 2 ul. Chludowska 9,9A (14 WOG przy Straży Pożarnej K-8621), 3 ul. Ogrodowa 2 (Główny Kompleks K-8605), 4 ul. Ogrodowa 97 (INTERNATY K-8770), 5 ul. Poznańska 3 (w lesie tzw. Generalska K-8637), 6 ul. 7 Pułku Strzelców Konnych 1 (K-8606).
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 1.5. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksach wojskowych w Pile: 1. ul. Kossaka 16, Piła (K-1741), 2. al. Powstańców Wlkp. 180, Piła (K-1758).
BeschreibungZadanie nr 1.5. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksach wojskowych w Pile: 1. ul. Kossaka 16, Piła (K-1741), 2. al. Powstańców Wlkp. 180, Piła (K-1758).
LosLOT-0006
TitelZZadanie nr 1.6. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksach wojskowych w Dolaszewie: 1. Dolaszewo 70 - SKŁADNICA, Dolaszewo (K-7195), 2. ul. Topolowa 11 - KOSZAROWY, Dolaszewo (K-8739).
BeschreibungZadanie nr 1.6. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksach wojskowych w Dolaszewie: 1. Dolaszewo 70 - SKŁADNICA, Dolaszewo (K-7195), 2. ul. Topolowa 11 - KOSZAROWY, Dolaszewo (K-8739).
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 1.7. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym w Nowym Tomyślu: ul. 3 Stycznia 3, Nowy Tomyśl (K-5807).
BeschreibungZadanie nr 1.7. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym w Nowym Tomyślu: ul. 3 Stycznia 3, Nowy Tomyśl (K-5807).
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 1.8. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym: Porażyn 63A (K-5230).
BeschreibungZadanie nr 1.8. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym: Porażyn 63A (K-5230).
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 2.1. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni terenów utwardzonych: wewnętrznych (place, drogi, chodniki) i zewnętrznych (chodniki przylegające do kompleksu) oraz powierzchni terenów zielonych w kompleksach wojskowych w Poznaniu: .
BeschreibungZadanie nr 2.1. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni terenów utwardzonych: wewnętrznych (place, drogi, chodniki) i zewnętrznych (chodniki przylegające do kompleksu) oraz powierzchni terenów zielonych w kompleksach wojskowych w Poznaniu: 1. ul. Wojska Polskiego 86/90 (K-2725), 2. ul. Bukowska 34 (K-2783), 3. ul. Dojazd 30 (K-0931), 4. ul. Solna 21/23 (K-2753), 5. ul. Szamarzewskiego 3-3A (K-2761), 6. ul. Rolna 51 (K-2779), 7. ul. Dąbrowskiego 252 (teren zew. wokół basenu K-2746), 8. ul. 3 Pułku Lotniczego 6-6Ł (K-8708), 9. ul. 3 Pułku Lotniczego (K-8746), 10. ul. 3 Pułku Lotniczego/S. Wojtulanis-Karpińskiej (K-8758), 11. ul. Kulasa 8 (K-2738).
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 2.2. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych: wewnętrznych (place, drogi, chodniki) i zewnętrznych (chodniki przylegające do kompleksu) oraz powierzchni terenów zielonych (w tym zalesione, pasy ochrony i pas ppoż.) w kompleksach wojskowych w Biedrusku: 1.).
BeschreibungZadanie nr 2.2. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych: wewnętrznych (place, drogi, chodniki) i zewnętrznych (chodniki przylegające do kompleksu) oraz powierzchni terenów zielonych (w tym zalesione, pasy ochrony i pas ppoż.) w kompleksach wojskowych w Biedrusku: 1. ul. Chludowska 9,9A (14 WOG przy Straży Pożarnej K-8621), 2. ul. Chludowska 36 (magazynowy w lesie K-4515), 3. ul. Ogrodowa 2 (Główny Kompleks K-8605), 4. ul. Ogrodowa 97 (INTERNATY K-8770), 5. ul. Poznańska 3 (w lesie tzw. Generalska K-8637), 6. ul. 7 Pułku Strzelców Konnych 1 (K-8606), 7. ul. 1 Maja 3 (węzeł łączności K-8638).
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 2.3. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych: wewnętrznych (place, drogi, chodniki) i zewnętrznych (chodniki przylegające do kompleksu) oraz powierzchni terenów zielonych (w tym zalesione, pasy ochrony i pas ppoż.) i odśnieżania bocznic kolejowych w rejonie działania 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w kompleksach wojskowych:
BeschreibungZadanie nr 2.3. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych: wewnętrznych (place, drogi, chodniki) i zewnętrznych (chodniki przylegające do kompleksu) oraz powierzchni terenów zielonych (w tym zalesione, pasy ochrony i pas ppoż.) i odśnieżania bocznic kolejowych w rejonie działania 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w kompleksach wojskowych: 1. ul. Kossaka 16, Piła (K-1741), 2. al. Powstańców Wlkp. 180, Piła (K-1758), 3. Dolaszewo 70 - SKŁADNICA, Dolaszewo (K-7195), 4. ul. Topolowa 11 - KOSZAROWY, Dolaszewo (K-8739).
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 2.4. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych: wewnętrznych (place, drogi, chodniki) i zewnętrznych (chodniki przylegające do kompleksu) oraz powierzchni terenów zielonych (w tym zalesione) i odśnieżania bocznic kolejowych w rejonie działania 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w kompleksach wojskowych:
BeschreibungZadanie nr 2.4. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych: wewnętrznych (place, drogi, chodniki) i zewnętrznych (chodniki przylegające do kompleksu) oraz powierzchni terenów zielonych (w tym zalesione) i odśnieżania bocznic kolejowych w rejonie działania 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w kompleksach wojskowych: 1. ul. 3 Stycznia 3, Nowy Tomyśl (K-5807), 2. Porażyn 63A (K-5230), 3. ul. Piłsudskiego 37-38, Nowy Tomyśl (K-8772).