658001-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialfahrzeuge – Dostawa samochodu operacyjnego do obsługi projektu II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu operacyjnego do obsługi projektu II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu operacyjnego do obsługi projektu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1A i Załącznik nr 1B do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, rok produkcji – nie wcześniej niż 2026 r., nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1A i Załączniku nr 1B do SWZ.
Interne Kennung: WL.2371.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen, 35125300 Sicherheitskameras, 34942000 Signalgeräte, 31518000 Signalleuchten, 32236000 Funktelefone, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0001