See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Rioolreiniging- en inspectie gemeente Twenterand
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is dat de gemeente Twenterand als aanbestedende dienst één opdrachtnemer(s) wil contracteren voor het uitvoeren van de dienstverlening rioolreiniging- en inspectie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor het afnemen van aanvullende diensten, zoals deze in het bestek (Raamovereenkomst rioolreiniging en -inspectie Raamovereenkomstnummer P2025032) staan vermeld.