See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa P4 zestawów kołowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę prac przeglądowo - naprawczych czterech zestawów kołowych do lokomotywy serii EP07 typu 303Eb, w tym prac stałego zakresu czwartego poziomu utrzymania oraz prac dodatkowych, zgodnie z Dokumentacją Techniczną, Dokumentacją Systemu Utrzymania (DSU) dla ww. pojazdu oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wszystkich załącznikach dokumentacji postępowania (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 503247-2025
Interne Kennung: Po.240.1130.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50221300 Reparatur und Wartung von Lokomotivradsätzen
5. Los
Los: LOT-0001