658051-2025 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie Zarządu Zlewni w Białej Podlaskiej” – 4 części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie Zarządu Zlewni w Białej Podlaskiej” – 4 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie Zarządu Zlewni w Białej Podlaskiej” – 4 części. Zamówienie podzielono na 4 części. Każda część stanowi oddzielny przedmiot zamówienia. Zakres prac utrzymaniowych w poszczególnych częściach zamówienia obejmuje głównie mechaniczne i ręczne wykaszanie porostów ze skarp; wygrabianie wykoszonych porostów ze skarp cieków; mechaniczne i ręczne koszenie porostów z dna ze złożeniem wykoszonych porostów wzdłuż górnej krawędzi skarpy; wygrabienie wykoszonych porostów z dna cieków; ręczne ścinanie bez karczowania krzaków wraz z mechanicznym rozdrabnianiem; usuwanie (hakowanie) roślin korzeniących się w dnie, ręczne usuwanie i mechaniczne rozdrabnianie powalonych drzew, konarów i gałęzi z koryta cieku.
Interne KennungL.ROZ.2710.101.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUtrzymanie rzeki Białka (Walim) w km 0+000 – 16+240
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: - mechaniczne wykaszanie porostów ze skarp ciągnikiem kołowym z kosiarką bijakową, - ręczne wykaszanie porostów ze skarp; - wygrabianie wykoszonych porostów ze skarp; - mechaniczne koszenie porostów z dna ze złożeniem wykoszonych porostów wzdłuż górnej krawędzi skarpy; - ręczne wykoszenie porostów z dna cieku; - wygrabianie wykoszonych porostów z dna cieku; - ręczne ścinanie bez karczowania krzaków z mechanicznym rozdrabnianiem; - ręczne usuwanie powalonych drzew, konarów i gałęzi wraz z mechanicznym ich rozdrabnianiem.
Interne KennungCzęść 1.
LosLOT-0002
TitelUtrzymanie rzeki Muława w km 0+000 – 21+100
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: - ręczne i mechaniczne wykaszanie porostów ze skarp; - wygrabianie wykoszonych porostów ze skarp cieku; - mechaniczne koszenie porostów z dna ze złożeniem wykoszonych porostów wzdłuż górnej krawędzi skarpy; - ręczne wykaszanie porostów z dna cieku; - wygrabianie wykoszonych porostów z dna cieku; - rozdrabnianie wykoszonego porostu złożonego wzdłuż górnej krawędzi skarpy.
Interne KennungCzęść 2.
LosLOT-0003
TitelUtrzymanie rzeki Romanówka w km 0+000 – 11+410 i w km 12+450 – 16+620
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: - ręczne i mechaniczne wykaszanie porostów ze skarp; - wygrabianie wykoszonych porostów ze skarp cieku; - mechaniczne i ręczne koszenie porostów z dna ze złożeniem wykoszonych porostów wzdłuż górnej krawędzi skarpy; - wygrabianie wykoszonych porostów z dna cieku; - ręczne ścinanie krzaków, gałęzi i krzewów wraz z mechanicznym rozdrabnianiem.
Interne KennungCzęść 3.
LosLOT-0004
TitelUtrzymanie rzeki Kanał Hopkie w km 0+000 – 6+530 i w km 11+410 – 14+230
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: - ręczne i mechaniczne wykaszanie porostów ze skarp; - wygrabianie wykoszonych porostów ze skarp cieku; - mechaniczne i ręczne koszenie porostów z dna cieku; - wygrabianie wykoszonych porostów z dna cieku; - ręczne usuwanie (hakowanie) roślin korzeniących się w dnie; - ręczne ścinanie krzaków bez karczowania wraz z mechanicznym rozdrabnianiem
Interne KennungCzęść 4.