2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangen van glas van tropische serres door gelaagd isolerend glas
Beschreibung: Het onderwerp van deze overheidsopdracht betreft het vervangen van de huidige beglazing van de tropische kassen van het Plantenpaleis door isolerende beglazing.
Interne Kennung: APM_2023_12
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45261100 Errichtung von Dachstühlen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: APM_2023_12 - 1
Interne Kennung: 1