658069-2026 - Ergebnis
Schweden – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Specifik upphandling senior projektledare IAM till RLK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specifik upphandling senior projektledare IAM till RLK
Beschreibung: Uppdraget innebär att skapa struktur, samordna intressenter att leda och koordinera flera samtidiga initiativ, utredningar och projekt inom identitets- och behörighetshantering och säkerställa att dessa genomförs på ett effektivt sätt enligt fastställd roadmap, prioriteringar och tidsplan.
Interne Kennung: RS 2026-0851
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000