See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht voor diensten voor het uitbouwen en beheren van een systeem voor de centrale catalografie van de Nederlandstalige openbare bibliotheken in Vlaanderen en Brussel
Beschreibung: Opdracht voor diensten voor het uitbouwen en beheren van een systeem voor de centrale catalografie van de Nederlandstalige openbare bibliotheken in Vlaanderen en Brussel
Interne Kennung: Cultuurconnect-2024004
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1