See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KTK, rendezvényszervezési feladatok – IKK (515)
Beschreibung: Kedvezményezettek Tájékoztatási Kötelezettsége, rendezvényszervezési feladatok ellátása 2 részben a DIMOP Plusz, GINOP Plusz, RRF projektek keretében az IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére.
Interne Kennung: EKR000624842025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IKK KTK-s feladatok ellátása
Beschreibung: Nyertes AT feladatai: 1. Szórólap tervezése, gyártása (nyomtatott és online verzióban) Nyertes AT feladata A4-es szórólap egyféle egyszerű grafikai tervezése, szövegezése, lektorálása, nyomdai előkészítése és a Megrendelő által elfogadott látványterv alapján gyártása 2 345 db azaz 9*205 db és 1*500 db), valamint csomagolása, leszállítása továbbá a szórólap online verzióban való elkészítése. A szórólap terjesztése nem feladat. 2. Névjegykártya tervezése, gyártása Nyertes AT feladata névjegykártyák egyféle, egyszerű grafikai tervezése, szövegezése, nyomdai előkészítése és gyártása, valamint csomagolása, leszállítása. Mennyiség: összesen 800 db, kreatívok száma: 16 db. 3. „A2” típusú tájékoztató táblák gyártása Nyertes AT feladata a lakosság tájékoztatására szolgáló, a beruházás helyszínén elhelyezésre kerülő „A2” típusú tájékoztató táblák gyártása, felületvédelme, valamint szállítása. Nyertes AT-nek nem feladata a táblák tervezése, előkészítése, kihelyezése, továbbá az elhelyezéshez szükséges engedélyek beszerzése, majd leszerelése. Mennyiség 40 db, kreatívok száma: 10 db. 4. Gyártás - reklámajándék, dekorációs- és marketingeszköz tervezése és gyártása 4.1. Reklámajándékok biztosítása: Nyertes AT feladata reklámajándékok teljes körű beszerzése, logózásának tervezése és logózása/emblémázása, valamint leszállítása. RRF-2.2.3-22-2022-00001 projekthez kapcsolódóan 200 db pendrive; 100 db notesz tollal; 100 db vászontáska; 100 db ivópalack; GINOP_PLUSZ-5.2.2-23-2023-00001 projekthez kapcsolódóan 250 db toll; 250 db notesz tollal; 250 db selyemszatén nyakpánt fém karabinerrel; 250 db tornazsák; 250 db vászontáska; 250 db esernyő; 250 db ivópalack; 250 db töltőkábel; 250 db kártyatartó + karabineres kihúzó; 250 db napszemüveg. 4.2. Dekorációs- és marketingeszköz biztosítása: Nyertes AT feladata roll-up teljes körű grafikai tervezése és gyártása, valamint leszállítása. Mennyiség és kreatívok száma: o 9 projekt: 1-1 db -> 1-1 grafikával o 1 projekt: 2 db -> 1-féle grafikával 5. Sajtónyilvános rendezvények Nyertes AT feladata 10 alkalommal Budapesten sajtónyilvános rendezvény teljes körű szervezése és lebonyolítása. A rendezvény időtartama: 360 perc/alkalom Létszám: 100 fő/ 2 alkalom 200 fő/ 8 alkalom Nyertes AT feladatai: a forgatókönyv összeállítása, programterv elkészítése; helyszín biztosítása; technikai eszközök biztosítása (hangtechnika, vetítéstechnika); 1 fő szinkrontolmács biztosítása (magyar-angol) megfelelő technikai tolmácsberendezéssel; Bútorzat biztosítása, catering biztosítása (Catering I és Catering II). Nem feladat a résztvevők meghívása, a meghívó tervezése, sajtólista összeállítása, sajtómeghívók kiküldése, helyszíni regisztráció lebonyolítása, előadók/moderátor biztosítása, reklámajándékokból csomag képzése és átadása. 6. Médiamegjelenések biztosítása a Projektekhez kapcsolódóan Nyertes AT feladata a kampányhoz kapcsolódó médiaterv elkészítése, médiafelületek vásárlása, a megvásárolt médiafelületnek megfelelő tartalom előállítása, a Megrendelő által biztosított háttéranyag felhasználásával a megjelenések grafikai tervezési, szövegírási, szükség esetén nyomdai előkészítési feladatainak ellátása, továbbá a nyomdakész anyagok átadása a Megrendelő számára. Nyertes AT feladata médiamegjelenések biztosítása az alábbiak szerint: 6.1. Nyomtatott sajtómegjelenés • megjelenés helye Magyar Nemzet, • terjedelem: 1/6 oldal (109×163,5 mm), • megjelenési alkalmak száma: összesen 10 alkalommal (1 alkalom/Projekt), • kreatív anyag darabszáma: összesen 10 különböző kreatív (1 grafika/Projekt), egyszerű, egyféle grafikával. 6.2. Online megjelenés Kiemelt PR-cikk • Megjelenés helye: www.vg.hu: karakterek száma: 2500 karakter + fotó + logók, időtartam: 0-24 órán keresztül, illetve azt követően archív jelleggel, mennyiség (alkalmak száma): 1 alkalommal, kreatív anyag darabszáma: 1 db egyszerű, egyféle grafikával. Banner megjelenések • kreatív anyag darabszáma: 27 db egyszerű, egyféle grafikával, színes infoblokkal, statikus (3 különböző kreatív/projekt 9*3db), • méret: 970x250 pixel, • megjelenés helye: Világgazdaság nyitóoldal (vg.hu) o mennyiség (alkalmak száma): 27 alkalommal (9 Projekt*3 db), o időtartam: 5 munkanap/banner/Projekt (Projektenként a 3 különböző kreatívú banner 5-5-5 napon keresztül). 7. PR-videó készítése Nyertes AT látja el 1 db, 2 perc hosszúságú PR-videó teljes körű gyártási feladatait, beleértve a kreatív koncepció megalkotást, szükséges grafikai tervezési, szövegírási feladatokat, minden szükséges előkészítési és gyártási feladatot, valamint utómunkát, továbbá minden szükséges eszköz, technikai felszerelés, szakember, közreműködő, szállítás és utazás, engedély biztosítását. A videó szakmai tartalmát a Megrendelő biztosítja. 8. Kommunikációs célra alkalmas fotódokumentáció készítése Nyertes AT feladata a Projektek sajtónyilvános rendezvényeinek megvalósulásáról (10 alkalommal, rendezvényenként 100 db fotó), valamint az RRF projektben elkészült fejlesztésről (1 alkalommal 100 db fotó) kommunikációs célra alkalmas fotódokumentáció elkészítése, illetve a szükséges utómunkálatok elvégzése. 9. Eredménykommunikációs tájékoztató tervezése, gyártása (nyomtatott és online verzióban) Eredménykommunikációs anyag nyomtatott és online verzióban készül. Nyertes AT feladata A5 méretű tájékoztatók egyszerű, egyféle grafikával történő tervezése, szövegezése, lektorálása, nyomdai előkészítése és gyártása, valamint csomagolása és szállítása. A terjesztés nem feladat. Mennyiség: összesen 4 740 db (8x505 db, 1x200 db, 1x5 00 db) A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000624842025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 79952000 Event-Organisation, 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen