See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby nowego kierunku studiów Radiogenomiki dla Wydziału Chemii w podziale na pakiety”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby nowego kierunku studiów Radiogenomiki w podziale na pakiety. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zwanych dalej Pakietami. Ofertę można złożyć na jeden lub wszystkie pakiety. Pakiet 1: Dostawa układu do analizy kwasów nukleinowych i białek; Pakiet 2: Dostawa inkubatora z regulacją atmosfery CO2 z reduktorem; Pakiet 3: Dostawa komory do hipoksji; Pakiet 4: Dostawa bioreaktora;
Vorherige Bekanntmachung: 445181-2025
Interne Kennung: POUZ -361/70/2025/WCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Dostawa układu do analizy kwasów nukleinowych i białek
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dostawa inkubatora z regulacją atmosfery CO2 z reduktorem;
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Dostawa komory do hipoksji
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Dostawa bioreaktora
Interne Kennung: PAKIET 4