658149-2026 - Ergebnis
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Odnawialne źródła energii w budynkach i na obszarach użyteczności publicznej w jednostkach samorządowych powiatu rybnickiego” – część IV- budynki: Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Broniewskiego, Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Ogrodowej, Przedszkola nr 3 , Przedszkola nr 11
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnawialne źródła energii w budynkach i na obszarach użyteczności publicznej w jednostkach samorządowych powiatu rybnickiego” – część IV- budynki: Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Broniewskiego, Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Ogrodowej, Przedszkola nr 3 , Przedszkola nr 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych oraz wykonaniem niezbędnych towarzyszących robót budowlanych w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy. 2. Na przedmiot zamówienia, składa się w szczególności zakres rzeczowy dla następujących budynków: 2.1 Budynek Szkoły Podstawowej nr 3 (SP 3-A) mieszczący się w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Broniewskiego 11: - dostawa i zabudowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku – łączna moc znamionowa instalacji min. 25.52 kWh, - dostawa i montaż wszelkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów oraz wpięcie instalacji fotowoltaicznej do instalacji elektrycznej budynku, - wykonanie wszelkich niezbędnych prac towarzyszących w tym odtworzeniowych i naprawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakresie znajduje się w projekcie technicznym oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, wykonanych przez EL-MONTER, ul. Wyzwolenia 7, 44-230 Stanowice. (Załącznik Nr 10 do SWZ) 2.2 Budynek Szkoły Podstawowej nr 3 (SP3-B) mieszczący się w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Ogrodowej 6: - dostawa i zabudowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku – łączna moc znamionowa instalacji min.28,16 kWp, - dostawa i montaż wszelkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów oraz wpięcie instalacji fotowoltaicznej do instalacji elektrycznej budynku, - wykonanie wszelkich niezbędnych prac towarzyszących w tym odtworzeniowych i naprawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakresie znajduje się w projekcie tech-nicznym oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, wy-konanych przez EL-MONTER , ul. Wyzwolenia 7, 44-230 Stanowice (Załącznik Nr 11 do SWZ) 2.3 Budynek Przedszkola nr 3 (P3) mieszczący się w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Mostowa 3: - dostawa i zabudowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku – łączna moc znamionowa instalacji min.18,90 kWp, - dostawa i montaż magazynu energii o łącznej pojemności min. 17,5 kWh, - dostawa i montaż wszelkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów oraz wpięcie instalacji fotowoltaicznej do instalacji elektrycznej budynku, - wykonanie wszelkich niezbędnych prac towarzyszących w tym odtworzeniowych i naprawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakresie znajduje się w projekcie technicznym oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, wykonanych przez KOMAN FPUH Andrzej Zielonka, ul. Sygnały 18, 44-251 Rybnik. (Załącznik Nr 12 do SWZ) 2.4. Budynek Przedszkola nr 11 (P11) mieszczący się w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Morcinka 6: - dostawa i zabudowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku – łączna moc znamionowa instalacji min.32,40 kWp, - dostawa i montaż magazynu energii o łącznej pojemności min. 25 kWh, - dostawa i montaż wszelkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów oraz wpięcie instalacji fotowoltaicznej do instalacji elektrycznej budynku, - wykonanie wszelkich niezbędnych prac towarzyszących w tym odtworzeniowych i naprawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakresie znajduje się w projekcie technicznym oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, wykonanych przez KOMAN FPUH Andrzej Zielonka, ul. Sygnały 18, 44-251 Rybnik. (Załącznik Nr 13 do SWZ) 3. Zamawiający, dla każdego z budynków, dopuszcza dostawę i montaż innej ilości paneli fotowoltaicznych niż przyjęto w projektach technicznych pod warunkiem, iż wskazane tam parametry w zakresie mocy poszczególnych paneli jak i całej instalacji dla danego budynku są wartościami minimalnymi, w takim przypadku panele musza również spełniać pozostałe minimalne parametry wskazane w projekcie technicznym. W przypadku gdy Wykonawca zaproponuje panele o innych parametrach mających wpływ na wartość obciążeń niż przyjęto w projekcie, zobowiązany jest do dostarczenia Zamawiającemu opinii technicznej/ekspertyzy/innego opracowania sporządzonej przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia budowlane, potwierdzającej możliwość montażu zaproponowanego wariantu instalacji. Dostarczenie Zamawiającemu ww. opracowania będzie w takim przypadku warunkiem zatwierdzenia przez inspektora nadzoru zaproponowanych przez Wykonawcę paneli fotowoltaicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 430048-2026
Interne Kennung: ZP.271.1.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający skrócił termin składania ofert, gdyż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 09330000 Solarenergie, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 09331000 Solarbatterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji