658164-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Provoz a údržba veřejných pohřebišť Města Šternberk
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz a údržba veřejných pohřebišť Města Šternberk
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provoz a údržba veřejných pohřebišť Města Šternberk (Šternberk, Chabičov, Dalov a Těšíkov).
Interne Kennung: 7735
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provoz a údržba veřejných pohřebišť Města Šternberk (Šternberk, Chabičov, Dalov a Těšíkov). Podrobnější požadavky zadavatele, popřípadě další požadované podmínky na předmět plnění jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.