658168-2026 - Ergebnis
Lettland – Brot – Maizes un konditorejas izstrādājumu piegāde Dienvidkurzemes novada pašvaldībai un tās pakļautībā esošajām iestādēm
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maizes un konditorejas izstrādājumu piegāde Dienvidkurzemes novada pašvaldībai un tās pakļautībā esošajām iestādēm
Beschreibung: Maizes un konditorejas izstrādājumu piegāde Dienvidkurzemes novada pašvaldībai un tās pakļautībā esošajām iestādēm
Interne Kennung: DKNP 2026/58
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maizes piegāde Dienvidkurzemes novada pašvaldībai un tās pakļautībā esošajām iestādēm
Los: LOT-0002
Titel: Konditorejas izstrādājumu iegāde un piegāde Dienvidkurzemes novada pašvaldībai un tās pakļautībā esošajām iestādēm