658208-2026 - Wettbewerb
Polen – Kühlschränke und Tiefkühltruhen – Dostawa chłodziarek i lodówek , w obrębie Modułów 3-5 w związku z realizacją projektu pn. Budowa Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu - centrum medycyny interwencyjnej (etap I CZSK) oraz dla innych jednostek organizacyjnych Szpitala
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa chłodziarek i lodówek , w obrębie Modułów 3-5 w związku z realizacją projektu pn. Budowa Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu - centrum medycyny interwencyjnej (etap I CZSK) oraz dla innych jednostek organizacyjnych Szpitala
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i chłodziarek i lodówek, w obrębie Modułów 3-5 w związku z realizacją projektu pn. Budowa Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu - centrum medycyny interwencyjnej (etap I CZSK) oraz dla innych jednostek organizacyjnych Szpitala . Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/228/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa chłodziarki do leków z chłodzeniem obiegowym. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa lodówki medycznej. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa lodówki spożywcze wysokiej. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa lodówki spożywcze wysokiej, dużej. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.