2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi pełnego serwisowania aparatury medycznej przez okres 36 miesięcy - Z/64/PN/25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi serwisowania systemu radiografii cyfrowej Agfa DR (dalej jako: aparatura medyczna) w celu utrzymania go w gotowości do pracy zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega, że w przypadku gdy aparatura medyczna objęta przedmiotem zamówienia w czasie obowiązywania umowy zostanie czasowo lub trwale wyłączona z eksploatacji (w szczególności z powodu jej niewłaściwego stanu technicznego i braku możliwości wykonania naprawy urządzenia w związku z brakiem części zamiennych lub z innych powodów, co zostanie stwierdzone przez Wykonawcę stosownym orzeczeniem technicznym), a także w przypadku, gdy w trakcie obowiązywania umowy nastąpi zbycie przez Zamawiającego serwisowanej aparatury medycznej, o czym Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej lub e-mailem, umowa wygaśnie. W takim przypadku Wykonawcy nie będzie przysługiwać wynagrodzenie za świadczenie usług serwisowych ani żadne inne roszczenia w stosunku do Zamawiającego z tego tytułu, do czego Wykonawca nie wnosi zastrzeżeń. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 601759-2025
Interne Kennung: Z/64/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności zagwarantowania dostępności aparatu. Najistotniejszym powodem skrócenia postępowania zamówienia publicznego do dwóch tygodni jest utrzymanie ciągłości badań oraz wywiązanie się z powiązanymi umowami dotyczącymi w/w badań. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust 2 pkt 2) ustawy p.z.p.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi pełnego serwisowania aparatury medycznej przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi serwisowania systemu radiografii cyfrowej Agfa DR (dalej jako: aparatura medyczna) w celu utrzymania go w gotowości do pracy zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega, że w przypadku gdy aparatura medyczna objęta przedmiotem zamówienia w czasie obowiązywania umowy zostanie czasowo lub trwale wyłączona z eksploatacji (w szczególności z powodu jej niewłaściwego stanu technicznego i braku możliwości wykonania naprawy urządzenia w związku z brakiem części zamiennych lub z innych powodów, co zostanie stwierdzone przez Wykonawcę stosownym orzeczeniem technicznym), a także w przypadku, gdy w trakcie obowiązywania umowy nastąpi zbycie przez Zamawiającego serwisowanej aparatury medycznej, o czym Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej lub e-mailem, umowa wygaśnie. W takim przypadku Wykonawcy nie będzie przysługiwać wynagrodzenie za świadczenie usług serwisowych ani żadne inne roszczenia w stosunku do Zamawiającego z tego tytułu, do czego Wykonawca nie wnosi zastrzeżeń.
Interne Kennung: Zadanie nr 1/1