2. Verfahren
Verfahren
Titel: DIMOP disszeminációs és kommunikációs feladatok II
Beschreibung: DIMOP Plusz-1.3.7-23 projekthez kapcsolódó disszeminációs és kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Adó- és Vámhivatal részére, 3 részajánlattételi körben: I. rész: Kötelező tájékoztatás keretében ellátandó kommunikációs feladatok II. rész: Disszeminációs tevékenység keretében ellátandó kommunikációs feladatok III. rész: Gyártás – reklámajándék, roll-up és citylight plakát gyártása
Vorherige Bekanntmachung: 115107-2026
Interne Kennung: EKR002432472025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: NAV gyártási feladatai
Beschreibung: III.rész: Gyártás – reklámajándék, roll-up és citylight plakát gyártása 1. Reklámajándék biztosítása Nyertes At-nek az alábbi logózott reklámajándékokat kell biztosítania. Minden termék egy alkalommal kerül legyártásra és egyféle grafikával kerülnek logózásra. Logóval ellátott golyóstoll, ezüstszínű műanyag golyóstoll, matt fogórésszel, kék tollbetéttel: - darabszám: 4 500 db, - méret: 14 cm, írásvastagság: 1.0 mm - logózási technika: UV-LED nyomás, - logózási szín: 4 színnel, egy helyen. Logóval ellátott nyakpánt cseppkarabinerrel: - darabszám: 3 000 db, - szalag hossza: 92 cm, - logózási technika: szublimációs nyomás a nyakpánt teljes felületén, - logózási szín: 4 színnel. Jegyzettömb spirálozott golyóstollal (kéken író tollbetét): - darabszám: 2 000 db, - méret: 1 x 8,2 x 10,6 cm, - lapszám: legalább 70 db, - kötészet: spirálozott, - logózási technika: tamponnyomással, borítón, egy logóval, - logózási szín: 4 színnel, egy helyen. Kerámia bögre, fehér: - darabszám: 1 000 db, - minőség: kerámia, - méret: űrtartalom 300 ml, átmérő 8 cm, magasság 9,3 cm, - logózási technika: bögreemblémázás paláston, - logózási szín: 4 színnel, egy helyen. USB csatlakozóval rendelkező laptoplámpa, LED fényekkel, szürke: - darabszám: tervezetten 3 000 db, - minőség: ABS műanyag és fém, - méret: 0.9 x 1.6 x 25.7 cm, - logózási technika: tamponnyomás, - logózási szín: 2 színnel, egy helyen. Alumínium kulacs, karabinerrel: - darabszám: tervezetten 1 000 db, - színek: kék, ezüst vagy fekete, - űrtartalom: 400 ml, magasság: 17 cm, - minőség: alumínium, - logózási technika: lézer gravírozás, egy helyen. Mini lámpa karabinerrel, ezüst: - darabszám: tervezetten 3 000 db, - méret: 5,1 cm, - minőség: műanyag, - logózási technika: lézer gravírozás, egy helyen. Smiley kulcstartó, sárga: - darabszám: tervezetten 2 000 db, - minőség: PU, - méret: 4,5 cm, - logózási technika: tamponnyomás, - logózási szín: 1 színnel, egy helyen. Összehajtható hűtőtáska, sötétkék: - darabszám: tervezetten 1 500 db, - mérete: 44 x 14 x 41 cm, űrtartalom 13 liter, - minőség: poliészter (210T) alumínium fólia béléssel, - logózási technika: szitanyomás, - logózási szín: 4 színnel, egy helyen. Tornazsák, világosszürke (húzózsinór kialakítása miatt vállon vagy hátizsákként is használható): - darabszám: tervezetten 1 000 db, - méret: 33 x 44 cm, - minőség: poliészter (210D), - logózási technika: szitanyomás, - logózási szín: 4 színnel, egy helyen. Síbérlettartó, fekete, görgős kapocs karabinerrel: - darabszám: tervezetten 2 000 db, - minőség: ABS műanyag, - méret: 60 cm-es zsinór, méret: 3,5 x 6,5 x 1 cm, - logózási technika: műgyanta matricás eljárás, - logózási szín: 4 színnel, egy helyen. Marden szett (díszdobozos jegyzetfüzet, tollal): - darabszám: tervezetten 500 db, - minőség: 1 db 100 sima lapos, műbőr borítású jegyzetfüzet, 1 db megegyező színű golyóstoll (kék tollbetéttel) fehér díszdobozban, - méret: 240 x 197 x 22 mm, - logózási technika: UV-LED nyomás, - logózási szín: 4 színnel, két helyen. Pamut bevásárlótáska, natúr, hosszú füllel: - darabszám: tervezetten 80 db, - minőség: 180 g/m2 pamut, - méret: 0.2 x 38.1 x 41 cm, - logózási technika: szitanyomás, - logózási szín: 4 színnel, egy helyen. Bambusz/PU füzet, fekete: - darabszám: tervezetten 80 db, - minőség: füzet bambusz borítóval, 96 vonalas lappal és gumis záródással, A5 méret, - logózási technika: tamponnyomás, - logózási szín: 1 színnel, egy helyen. Compact pendrive, alumínium, 16 GB (valós kapacitás: 14.4 GB): - darabszám: tervezetten 80 db, - minőség: írási sebesség: 2.92 MB/s, olvasási sebesség: 9.76 MB/s, - méret: 1.2 x 3.9 cm, - logózási technika: lézer gravírozás, egy helyen. Alumínium tollkészlet, fekete színben: - darabszám: tervezetten 80 db, - minőség: alumínium, tartalma: töltőceruza és golyóstoll kék tollbetéttel, - méret: 2 x 5.5 x 16 cm, - logózási technika: lézer gravírozás, egy helyen. Alumínium palack, 750 ml, ezüst: - darabszám: tervezetten 80 db, - minőség: alumínium palack bambusz kupakkal, karabinerrel, - logózási technika: lézer gravírozás, egy helyen. Duplafalú bögre 300 ml, fehér: - darabszám: tervezetten 80 db, - minőség: 304-es osztályú rozsdamentes acél, - méret: űrtartalom 300 ml, átmérő 9 cm, magasság 11 cm, - logózási technika: lézer gravírozás, egy helyen. 2. Roll-up gyártása Nyertes AT feladata az alábbi marketingeszköz gyártása: Roll-up szerkezettel, hordtáskával: - darabszám: 2 db, - kreatív száma: 2 db (eltérő grafika), - gyártás: 1 alkalom, - méret: 200 x 100 cm, - minőség: roll-up film nyomattal (cserélhető), egyoldalas grafika, - logózási szín: 4+0 színnel. 3. Citylight plakát gyártása Nyertes AT feladata az alábbi nyomdai gyártás ellátása: Citylight plakát: - darabszám: 400 db, - kreatív száma: 2 db (eltérő grafika), - gyártás: 2 alkalom (1 alkalommal 200 db plakát gyártása szükséges), - méret: 1175×1760 mm, - minőség: 150 grammos clp papír, - szín: 4+0 színnel. A részletes műszaki leírást és feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR002432472025/3
Haupteinstufung (cpv): 79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design