2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 5 pojazdów samochodowych.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup 5 pojazdów samochodowych z podziałem na zadania: Zadanie nr 1 – zakup pojazdu typu SUV z napędem 4×4; Zadanie nr 2 – zakup pojazdu typu SUV z napędem 4×4; Zadanie nr 3 – zakup osobowego vana/busa z napędem 4×4; Zadanie nr 4 – zakup osobowego vana/busa z napędem 4×4; Zadanie nr 5 – zakup elektrycznego samochodu dostawczego typu furgon. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający wymaga aby wszystkie dostarczane w ramach Umowy pojazdy, w tym ich fabryczne wyposażenie, komponenty elektroniczne, oprogramowanie a także powiązane z nimi usługi cyfrowe, telematyczne i procesy ICT, nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 lub pkt 19 ustawy Pzp. 3.Wymagania dotyczące kraju pochodzenia oferowanych pojazdów (dostaw): 1) Zamawiający wymaga, aby oferowane w ramach zamówienia pojazdy samochodowe, w tym ich kluczowe komponenty (układy napędowe, baterie trakcyjne, systemy telematyczne) oraz zaimplementowane oprogramowanie i usługi ICT, pochodziły z państw członkowskich Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) lub państw trzecich, z którymi Unia Europejska zawarła umowy międzynarodowe o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych (w tym Porozumienie GPA WTO). 2) Na potrzeby oceny kraju pochodzenia, o którym mowa w pkt. 1, za produkty pochodzące z państw trzecich uznaje się towary, których pochodzenie określa się zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 952/2013 z dnia 9 października 2013 r. ustanawiającym unijny kodeks celny. 3) Zamawiający, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5a ustawy Pzp, odrzuci ofertę, złożoną przez wykonawców z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych lub w której oferowany przedmiot pochodzi z państwa trzeciego, które nie zawarło Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) lub dwustronnej umowy o wolnym handlu pomiędzy UE a tym państwem. 4) Zamawiający wymaga, aby oferowany pojazd posiadał pełną ogólnoeuropejską homologację typu pojazdu (WVTA) zgodną z rozporządzeniem UE 2018/858. Niedopuszczalne jest zaoferowanie pojazdu posiadającego wyłącznie jednostkowe (krajowe) dopuszczenie lub homologację uproszczoną.
Interne Kennung: 36/>PU/2026/EMi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup pojazdu typu SUV z napędem 4×4
Beschreibung: Zakup pojazdu typu SUV z napędem 4×4
Interne Kennung: Zadanie1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup osobowego vana/busa z napędem 4×4
Beschreibung: Zakup osobowego vana/busa z napędem 4×4
Interne Kennung: Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup elektrycznego samochodu dostawczego typu furgon.
Beschreibung: Zakup elektrycznego samochodu dostawczego typu furgon.
Interne Kennung: Zadanie 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge