2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Żerków w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnie zebranych z terenu nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Żerków w 2026 roku wraz z wyposażeniem nieruchomości w pojemniki na bioodpady oraz popiół. Przedmiot umowy obejmuje odbiór i transport: 1) odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych), 2) odpadów komunalnych zbieranych selektywnie z podziałem na: a) popiół b) tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe i metale, c) szkło bezbarwne, d) szkło kolorowe, e) papier i tektura, f) bioodpady. g) przeterminowane leki Szacuje się, że ilość odebranych odpadów od 01.01.2026 do 31.12.2026 roku wyniesie: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 200301 - 1066,00 Mg b) popiół – ex 20 01 99- 500,00 Mg c) papier i tektura – 150101 - 46,00 Mg d) metale i tworzywa sztuczne – 150102 – 209,00 Mg e) szkło bezbarwne– 150107 – 143,00 Mg f) szkło kolorowe– 150107 – 59,00 Mg g) odpady biodegradowalne – zielone i kuchenne – 200108 – 601,00 Mg h) przeterminowane leki – 200132 – 0,01 Mg Podane ilości mają charakter szacunkowy. Wykonawca musi liczyć się z tym, że będą następowały zmiany ilości odpadów wynikające ze zmian okoliczności zgłaszanych przez właścicieli nieruchomości w deklaracjach. Wykonawca zobowiązany jest przekazywać odebrane odpady komunalne do zagospodarowania do instalacji Wielkopolskie Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Jarocinie, Witaszyczki, ul. Mariusza Małynicza 1 A, 63-200 Jarocin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: RPR.ZP.271.2.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnie zebranych z terenu nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Żerków w 2026 roku wraz z wyposażeniem nieruchomości w pojemniki na bioodpady oraz popiół. Przedmiot umowy obejmuje odbiór i transport: 1) odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych), 2) odpadów komunalnych zbieranych selektywnie z podziałem na: a) popiół b) tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe i metale, c) szkło bezbarwne, d) szkło kolorowe, e) papier i tektura, f) bioodpady. g) przeterminowane leki Szacuje się, że ilość odebranych odpadów od 01.01.2026 do 31.12.2026 roku wyniesie: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 200301 - 1066,00 Mg b) popiół – ex 20 01 99- 500,00 Mg c) papier i tektura – 150101 - 46,00 Mg d) metale i tworzywa sztuczne – 150102 – 209,00 Mg e) szkło bezbarwne– 150107 – 143,00 Mg f) szkło kolorowe– 150107 – 59,00 Mg g) odpady biodegradowalne – zielone i kuchenne – 200108 – 601,00 Mg h) przeterminowane leki – 200132 – 0,01 Mg Podane ilości mają charakter szacunkowy. Wykonawca musi liczyć się z tym, że będą następowały zmiany ilości odpadów wynikające ze zmian okoliczności zgłaszanych przez właścicieli nieruchomości w deklaracjach. Wykonawca zobowiązany jest przekazywać odebrane odpady komunalne do zagospodarowania do instalacji Wielkopolskie Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Jarocinie, Witaszyczki, ul. Mariusza Małynicza 1 A, 63-200 Jarocin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 10 do S