658240-2026 - Wettbewerb
Lettland – Diverse Nahrungsmittel – Pārtikas produktu piegāde Viļānu apvienības pārvaldes iestāžu vajadzībām
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde Viļānu apvienības pārvaldes iestāžu vajadzībām
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde Viļānu apvienības pārvaldes iestāžu vajadzībām
Interne Kennung: RNPIVAP 2026/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kartupeļi
Los: LOT-0002
Titel: Piens un piena produkti
Los: LOT-0003
Titel: Maize un maizes izstrādājumi
Los: LOT-0004
Titel: Gaļa un gaļas produkti
Los: LOT-0005
Titel: Svaigi augļi un dabīgā sula
Los: LOT-0006
Titel: Svaigi dārzeņi
Los: LOT-0007
Titel: Skābēti kāposti
Los: LOT-0008
Titel: Dažādi pārtikas produkti
Los: LOT-0009
Titel: Putnu gaļa un gaļas produkti
Los: LOT-0010
Titel: Svaigas vistu olas
Los: LOT-0011
Titel: Zivis, zivju produkti
Los: LOT-0012
Titel: Graudu maluma produkti
658240-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: RNPIVAP 2026/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kartupeļi
Lot: LOT-0002
Title: Piens un piena produkti
Lot: LOT-0003
Title: Maize un maizes izstrādājumi
Lot: LOT-0004
Title: Gaļa un gaļas produkti
Lot: LOT-0005
Title: Svaigi augļi un dabīgā sula
Lot: LOT-0006
Title: Svaigi dārzeņi
Lot: LOT-0007
Title: Skābēti kāposti
Lot: LOT-0008
Title: Dažādi pārtikas produkti
Lot: LOT-0009
Title: Putnu gaļa un gaļas produkti
Lot: LOT-0010
Title: Svaigas vistu olas
Lot: LOT-0011
Title: Zivis, zivju produkti
Lot: LOT-0012
Title: Graudu maluma produkti