See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diensten voor computergrafiek en grafisch ontwerp van communicatiedragers
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het grafisch ontwerp van de verschillende communicatiedragers van de politiezone 5344. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: • Perceel 1 : Officiële publicaties van de politiezone • Perceel 2 : Preventie- en aanwervingscampagne - Peterschap • Perceel 3 : Specifieke opdrachten
Interne Kennung: 2023/73 - ID 1119
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023/73 - ID 1119 - 1
Beschreibung: • Perceel 1 : Officiële publicaties van de politiezone
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2023/73 - ID 1119 - 2
Beschreibung: • Perceel 2 : Preventie- en aanwervingscampagne - Peterschap
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2023/73 - ID 1119 - 3
Beschreibung: • Perceel 3 : Specifieke opdrachten
Interne Kennung: 3