2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup gazu ziemnego (gr. E) o parametrach jakościowych zgodnych z IRIESD na okres 12 miesięcy tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup gazu ziemnego (gr. E) o parametrach jakościowych zgodnych z IRIESD na okres 12 miesięcy tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/DYS/OB/GZA/03513/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest Zakup gazu ziemnego (gr. E) o parametrach jakościowych zgodnych z IRIESD na okres 12 miesięcy tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Listę punktów poboru paliwa gazowego zawiera Załącznik nr 1 do Umowy.