See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Mikropożyczka” w ramach projektu „Wsparcie rynku pracy przez fundusz funduszy województwa świętokrzyskiego” cz. I
Beschreibung: Część I obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na utworzeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym w kwocie 4 000 000,00 zł, uzupełnionej o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 819 277,11 zł), którego środki przeznaczone zostaną na założenie co najmniej 60 działalności gospodarczych, w wyniku których powstanie minimum 66 miejsc pracy. Według stanu na dzień połowy Okresu Budowy Portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej 40%.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen