See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa energii elektrycznej dla Rzeczenickiej Grupy Zakupowej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa (również sprzedaż) energii elektrycznej dla obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) wymienionych w załączniku nr 1A, 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, w podziale na części zamówienia: I część zamówienia: dostawa energii elektrycznej na 2027 rok w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 8 504 786 kWh, planowana ilość energii wyprodukowana w oze i oddanej do sieci wynosi 118 601 kWh, II część zamówienia: dostawa energii elektrycznej na 2027 rok w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) należących do Gminy Miejskiej Człuchów oraz jej jednostek wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 662 432 kWh, zamówienia. 2.Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia: 2.1. PPE rozliczany wg grupy taryfowych BXX posiadają dostosowane układy pomiarowe (jeżeli dotyczy), 2.2. PPE rozliczane wg grup taryfowych GXX nie są gospodarstwami domowymi (jeżeli dotyczy), 2.3. Odnawialne źródła energii (oze) - zasady rozliczenia opisane w ppkt 4.2.3. 3. Wymagania (obowiązki) stawiane wykonawcy, opisane zostały w projektowanych postanowieniach umowy na dostawę energii elektrycznej stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PP.271.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część - dostawa energii elektrycznej do pozostałych obiektów, w tym również obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV)
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa energii elektrycznej na 2027 rok w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 8 504 786 kWh, planowana ilość energii wyprodukowana w oze i oddanej do sieci wynosi 118 601 kWh,
Interne Kennung: PP.271.9.2026 - I część
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 20% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: II część zamówienia: dostawa energii elektrycznej na 2027 rok w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) należących do Gminy Miejskiej Człuchów
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa energii elektrycznej na 2027 rok w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną PV) wymienionych w załączniku 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 662 432 kWh,
Interne Kennung: PP.271.9.2026 - II część