658306-2026 - Wettbewerb
Litauen – Feldflaschenhalter und Halfter – Ginklų ir specialiųjų priemonių dėklai
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ginklų ir specialiųjų priemonių dėklai
Beschreibung: Pirkimo objektas skaidomas į 6 (šešias) pirkimo objekto dalis (-ių): I pirkimo objekto dalis – Pistoleto Glock 19 dėklas; II pirkimo objekto dalis – 9 mm dėtuvės dėklas; III pirkimo objekto dalis – Antrankių dėklas; IV pirkimo objekto dalis – Teleskopinės lazdos dėklas; V pirkimo objekto dalis – Greito ištraukimo pistoleto dėtuvės dėklas; VI pirkimo objekto dalis – Greito ištraukimo automato dėtuvės dėklas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18925000 Feldflaschenhalter und Halfter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pistoleto Glock 19 dėklas
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 9 mm dėtuvės dėklas
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Antrankių dėklas
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Teleskopinės lazdos dėklas
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Greito ištraukimo pistoleto dėtuvės dėklas
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Greito ištraukimo automato dėtuvės dėklas
Interne Kennung: 6
658306-2026 - Competition
Lithuania – Water-bottle holders and holsters – Ginklų ir specialiųjų priemonių dėklai
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18925000 Water-bottle holders and holsters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pistoleto Glock 19 dėklas
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 9 mm dėtuvės dėklas
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Antrankių dėklas
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Teleskopinės lazdos dėklas
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6