658320-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Provincie Overijssel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering Provincie Overijssel
Beschreibung: Het betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren t.b.v. de provincie Overijssel. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een optie tot (stilzwijgende) verlenging van elke keer 12 maanden met een maximale looptijd van 10 jaar en zal naar verwachting ingaan per 1 januari 2027.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: