See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voertuigen Forensische Opsporing (FO)
Beschreibung: De Opdracht omvat de levering van Turnkey Voertuigen voor Forensische opsporing (hierna FO), inclusief op- en inbouw. Scope Tot de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: - Het turnkey oplevering van Voertuigen voor FO, inclusief op- en inbouw; - De storingsopvolging op- en inbouw; - Het uitvoeren van reparatie, onderhoud (preventief en correctief) en banden (ROB) aan het Voertuig; - Het implementeren van het beheer van deze Voertuigen, inclusief inventaris en voertuig-ICT.
Interne Kennung: VVL0024-65fa963b1b71471bf7bfd058
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Opdracht omvat de levering van Turnkey Voertuigen voor Forensische opsporing (hierna FO), inclusief op- en inbouw. Alle minimale eisen die de Politie stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het Programma van eisen (bijlage 2) en het Programma van procesmatige eisen (bijlage 3) die apart zijn te downloaden via het Aanbestedingsplatform.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 50117100 Umbau von Kraftfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RDC segment A Klein
Beschreibung: Perceel RDC segment A Klein is teruggetrokken en niet gegund.
Interne Kennung: VVL0024-65fa963b1b71471bf7bfd056
Los: LOT-0002
Titel: RDC segment B en C Middelgroot en groot
Beschreibung: Tot de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: Het turnkey oplevering van Voertuigen voor FO, inclusief op en inbouw; De storingsopvolging op en inbouw; Het uitvoeren van reparatie, onderhoud (preventief en correctief) en banden (ROB) aan het Voertuig; Het implementeren van het beheer van deze Voertuigen, inclusief inventaris en voertuigICT.
Interne Kennung: VVL0024-65fa963b1b71471bf7bfd059
Menge: 113 Stück