2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém, na dodávky výpočetní techniky pro potřeby Národního divadla 2024 - 2028
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky výpočetní techniky a splnění dalších závazků s tím souvisejících.
Interne Kennung: DNS 01/2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30237300 Computerbedarf, 30234000 Speichermedien, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001