658391-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Vorbereitung von Beförderungspapieren – VYPRACOVANIE DOKUMENTU - PLÁN DOPRAVNEJ OBSLUŽNOSTI NA ROKY 2027- 2037 PRE ZÁUJMOVÉ ÚZEMIE MESTA BANSKÁ BYSTRICA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VYPRACOVANIE DOKUMENTU - PLÁN DOPRAVNEJ OBSLUŽNOSTI NA ROKY 2027- 2037 PRE ZÁUJMOVÉ ÚZEMIE MESTA BANSKÁ BYSTRICA
Beschreibung: Predmetom zákazky je vypracovanie strategického dokumentu „Plán dopravnej obslužnosti na roky 2027-2037 pre záujmové územie mesta Banská Bystrica“, ktorý v zmysle zákona č. 332/2023 Z. z. o verejnej osobnej doprave a o zmene a doplnení niektorých zákonov, vrátane príslušných vykonávacích predpisov bude podkladom pri zostavovaní cestovných poriadkov v pravidelnej doprave, pri udeľovaní povolení na prevádzkovanie linky, pri uzatváraní zmlúv o dopravných službách a na plánovanie infraštruktúrnej investičnej činnosti verejného obstarávateľa ako objednávateľa a organizácií v jeho pôsobností. Hlavným cieľom je zvýšenie podielu cestujúcich verejnej osobnej dopravy na deľbe prepravnej práce v meste.
Interne Kennung: 37047/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63524000 Vorbereitung von Beförderungspapieren
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 37047/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63524000 Transport document preparation services
5. Lot
Lot: LOT-0001