65840-2024 - Wettbewerb
Polen – Bohrungen – Wykonanie otworu produkcyjnego Bańska PGP-7
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie otworu produkcyjnego Bańska PGP-7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wiercenia otworu kierunkowego, produkcyjnego Bańska PGP-7 zgodnie z Projektem robót geologicznych na wykonanie otworu produkcyjnego Bańska PGP-7 w celu ujęcia wód termalnych z utworów mezozoicznych podłoża niecki podhalańskiej w obszarze górniczym „Podhale 2”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 777850-2023
Interne Kennung: 119/2023-ZP/V/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76300000 Bohrungen
5. Los
Los: LOT-0000