658430-2026 - Ergebnis
Polen – Wartung und Reparatur von Computeranlagen – usługa naprawy i serwisowania komputerów, laptopów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, i kserokopiarek będących na wyposażeniu AWL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: usługa naprawy i serwisowania komputerów, laptopów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, i kserokopiarek będących na wyposażeniu AWL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie naprawy i serwisowania komputerów, laptopów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek będących na wyposażeniu AWL.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie naprawy i serwisowania komputerów, laptopów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek będących na wyposażeniu AWL. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej zwanym OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie