658464-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn. Dostosowanie urządzeń srk warstwy podstawowej do współpracy z systemem ERTMS/ETCS poziomu 2 na liniach kolejowych nr 133 i 134 odc. Sosnowiec Jęzor – Kraków Główny KGA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn. Dostosowanie urządzeń srk warstwy podstawowej do współpracy z systemem ERTMS/ETCS poziomu 2 na liniach kolejowych nr 133 i 134 odc. Sosnowiec Jęzor – Kraków Główny KGA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie wszelkich robót, dostaw, konfiguracji, modyfikacji oprogramowania, przeprowadzenie testów, uzyskanie wymaganych dopuszczeń i certyfikatów, a także opracowanie kompletnej dokumentacji, niezbędnych do pełnego dostosowania istniejących urządzeń sterowania ruchem kolejowym warstwy podstawowej do współpracy z systemem ERTMS/ETCS poziomu 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: 9090/IREZA3/03569/03502/26/P
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45234113 Rückbau von Gleisen, 45234116 Gleisbauarbeiten, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z: 1) Prawa opcji nr 1 w Wariancie nr 1: polegającym na rozszerzeniu zakresu zadania o dostosowanie urządzeń sterowania ruchem kolejowym warstwy podstawowej do współpracy z systemem ERTMS/ETCS poziom 2 z wykorzystaniem specyfikacji Euroradio+/Subset098 RBC-RBC Safe Communication Interface wersja 1.0.0/3.0.0 oraz „CBI-CBR” na stacji Podłęże, wraz z dostosowaniem systemu ERTMS/ETCS poziomu 2 zabudowanego na linii kolejowej nr 91 odcinek Podłęże – Rzeszów dla zapewnienia funkcji RBC – RBC Handover pomiędzy RBC Kraków Płaszów i RBC Tarnów. 2) Prawa opcji nr 1 w Wariancie nr 2: polegającym na rozszerzeniu zakresu zadania o zapewnienie współpracy urządzeń sterowania ruchem kolejowym warstwy podstawowej z systemem ERTMS/ETCS poziom 2 z wykorzystaniem dostępnej specyfikacji interfejsów (SAHARA Protocol oraz IXL-RBC Application Layer Protocol) na stacji Podłęże, wraz z dostosowaniem systemu ERTMS/ETCS poziomu 2 zabudowanego na linii kolejowej nr 91 odcinek Podłęże – Rzeszów dla zapewnienia funkcji RBC – RBC Handover pomiędzy RBC Kraków Płaszów i RBC Tarnów. 3) Prawa opcji nr 2 w Wariancie nr 1: polegającym na rozszerzeniu zakresu zadania o dostosowanie urządzeń sterowania ruchem kolejowym warstwy podstawowej do współpracy z systemem ERTMS/ETCS poziom 2 z wykorzystaniem specyfikacji Euroradio+/Subset098 RBC-RBC Safe Communication Interface wersja 1.0.0/3.0.0 oraz „CBI-CBR” o odcinek linii kolejowej nr 134 odcinek od km 0,220 do km 6,624 oraz linii kolejowej nr 133 odcinek od km 14,925 do km 20,740. 4) Prawa opcji nr 2 w Wariancie nr 2: polegającym na rozszerzeniu zakresu zadania o dostosowanie urządzeń sterowania ruchem kolejowym warstwy podstawowej do współpracy z systemem ERTMS/ETCS poziom 2 z wykorzystaniem dostępnej specyfikacji interfejsów (SAHARA Protocol oraz IXL-RBC Application Layer Protocol) o odcinek linii kolejowej nr 134 odcinek od km 0,220 do km 6,624 oraz linii kolejowej nr 133 odcinek od km 14,925 do km 20,740.