2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych - System do generowania wysokiego ciśnienia metodą Walkera (max. ciśnienie hydrostatyczne ≈ 20 GPa, masa próbek: kilka gramów)
Beschreibung: System do generowania wysokiego ciśnienia metodą Walkera, max. ciśnienie hydrostatyczne ≈ 20 GPa, w skład którego wchodzić będzie prasa o sile nacisku najmniej 1000 ton, która jest niezbędnym elementem do przeprowadzenia procesu syntezy wraz z modułem Walker oraz systemem podgrzewania materiału wsadowego do temp. 2 500 K poddanego ściskaniu hydrostatycznemu.
Vorherige Bekanntmachung: 138235-2026
Interne Kennung: DZB.260.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42636000 Pressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42636100 Hydraulische Pressen
5. Los
Los: LOT-0001