2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług holowania (usuwania) i przechowywania na parkingu strzeżonym pojazdów z terenu Powiatu Poznańskiego.
Beschreibung: 1. Świadczenie usług holowania (usuwania) i przechowywania na parkingu strzeżonym pojazdów z terenu Powiatu Poznańskiego, usuniętych w trybie art. 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r., poz. 1251 ze zm.). 2. Zamówienie będzie realizowane sukcesywnie, zgodnie z zaproponowanymi przez Wykonawcę cenami jednostkowymi, do wykorzystania kwoty, którą Zamawiający przeznaczył na wykonanie zadania, tj. do wysokości 2.949.950,00 zł brutto. 3.Faktyczna liczba świadczonych usług będzie zależna od bieżących potrzeb Zamawiającego, a określenie w umowie maksymalnej nominalnej wartości nie może (w razie mniejszych potrzeb) być podstawą roszczeń ze strony Wykonawcy. 4. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie 71.000,00 zł. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień podobnych do zadania podstawowego. Wartość przewidywanego zamówienia nie przekroczy 50% wartości zamówienia podstawowego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług holowania (usuwania) i przechowywania na parkingu strzeżonym pojazdów z terenu Powiatu Poznańskiego.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63712400 Parking services
Additional classification (cpv): 50118110 Vehicle towing-away services
5. Lot
Lot: LOT-0001