658493-2026 - Wettbewerb
Estland – Personenkraftwagen – M1 kategooria alarmsõidukite (linnamaasturid) kasutusrendile võtmine Maksu- ja Tolliametile
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: M1 kategooria alarmsõidukite (linnamaasturid) kasutusrendile võtmine Maksu- ja Tolliametile
Beschreibung: M1-kategooria 5 istekohaga alarmsõidukite (linnamaastur (SUV)) kasutusrendile võtmine Maksu- ja Tolliametile rendiperioodi pikkusega 60 kuud. Hanke osas 1 võetakse kasutusrendile kolm erivärviskeemita sõidukit ning hankes osas 2 üks erivärviskeemiga sõiduk. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314683-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kolm erivärviskeemita sõidukit
Beschreibung: Kolme M1-kategooria 5 istekohaga erivärviskeemita operatiivsõiduki (maastur (SUV)) kasutusrendile võtmine Maksu- ja Tolliametile rendiperioodi pikkusega 60 kuud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314683-0001
Los: LOT-0002
Titel: Üks erivärviskeemiga sõiduk
Beschreibung: Ühe M1-kategooria 5 istekohaga erivärviskeemiga operatiivsõiduki (maastur (SUV)) kasutusrendile võtmine Maksu- ja Tolliametile rendiperioodi pikkusega 60 kuud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314683-0002