658517-2026 - Ergebnis
Kroatien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Schifffahrt und anderen Einrichtungen – Tekuće i investicijsko održavanje sustava za obilježavanje vodnih putova Dunava, Drave i Save
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tekuće i investicijsko održavanje sustava za obilježavanje vodnih putova Dunava, Drave i Save
Beschreibung: Tekuće i investicijsko održavanje sustava za obilježavanje vodnih putova Dunava, Drave i Save
Interne Kennung: 14-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50240000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Schifffahrt und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je tekuće i investicijsko održavanje sustava za obilježavanje vodnih putova Dunava, Drave i Save sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi.