658525-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup energii elektrycznej do obiektów należących do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej do obiektów należących do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 43) dla potrzeb WSSE INVEST-PARK sp. z o.o. w punktach wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ. Szczegóły w SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 43) dla potrzeb WSSE INVEST-PARK sp. z o.o. w punktach wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ. Szczegóły w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawem opcji objęta jest możliwość zwiększenia dostaw energii na warunkach zawartej Umowy w przypadku przekroczenia całkowitego szacunkowego zużycia energii dla wszystkich PPE nie więcej jednak niż zwiększenie o 1 360,358 MWh, co stanowi 20% szacunkowego zużycia energii określonego w Załączniku nr 7 do SWZ w stosunku do 100% szacunkowego całkowitego zapotrzebowania określonego w przedmiotowym Załączniku. Szczegóły w SWZ.