2. Verfahren
Verfahren
Titel: Typizované prístavisko pre vodné športy a rekreáciu Obec Nová Kelča
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie tovaru vrátane montáže pre Typizované prístavisko pre vodné športy a rekreáciu Obec Nová Kelča podľa dokumentácie plávajúceho zariadenia, ktorá je v prílohe týchto Súťažných podkladov. Vybudovanie 9 typizovaných plávajúcich prístavísk v rekreačnej lokalite R.O Kelča a Krym. Prístaviská budú umiestnené v nasledovných lokalitách: 1. Pláž „Bukóza 2. Pláž „Chatová osada“; 3. Pláž „Viktória“; 4. Pláž „Maják“; 5. Pláž „Kelča“; 6. Pláž „Autokemping“; 7. Pláž „Bobrík“; 8. Pláž „SVP“; 9. Pláž „Krym“. Technické riešenie je overiteľné finálnou dokumentáciou plávajúceho zariadenia. Jedno prístavisko má dĺžku približne 19,5 až 20 m, šírku 4,5 až 5 m, kovovú lávku 5 x 1,5 m, nerezový rebrík, solárne obrysové osvetlenie, rohatinky a reťazové kotvenie o breh a dno. Plaváky sú navrhnuté z polyetylénu, s UV odolnosťou, protišmykovou úpravou a mrazuvzdornosťou. Verejný obstarávateľ zabezpečí verejne dostupné miesto pri brehu vodnej nádrže Domaša, kde dodávateľ zmontuje pontóny do samostatných celkov – typizovaných prístavísk. Umiestnenie pontónov na presné miesto nie je predmetom dodávky, zabezpečí si to verejný obstarávateľ na vlastné náklady. Pontóny prevezme verejný obstarávateľ na mieste, ktoré vopred určí pri brehu vodnej nádrže a kde ich dodávateľ zmontuje do samostatných celkov – typizovaných prístavísk.
Interne Kennung: 2026/09/04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34515000 Schwimmende Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 9 Stück
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/09/04
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34515000 Floating structures
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 9 pieces