658558-2025 - Wettbewerb
Polen – Zählinstrumente – KPO1 D1- 4.2 - Zakup sprzętu i wyposażenia do Centralnej Sterylizatorni - Zakup wyposażenia dla potrzeb Centralnej Sterylizatorni - Powtórka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKPO1 D1- 4.2 - Zakup sprzętu i wyposażenia do Centralnej Sterylizatorni - Zakup wyposażenia dla potrzeb Centralnej Sterylizatorni - Powtórka
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. luminometrów zwanych dalej urządzeniami do siedziby Zamawiającego. 2.Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów techniczno – użytkowych przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ - zestawienie wymaganych minimalnych parametrów.
Interne KennungSzp-241/FZ-048_A/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. luminometrów zwanych dalej urządzeniami do siedziby Zamawiającego. 2.Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów techniczno – użytkowych przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ - zestawienie wymaganych minimalnych parametrów. 3.Przedmiot zamówienia obejmuje: 1)dostawę oraz uruchomienie urządzeń, których rodzaj i parametry techniczne określone są w załączniku nr 6 do SWZ, 2)udzielenia instruktażu w zakresie obsługi zaoferowanego urządzenia w jednym, dwóch lub trzech terminach, w zależności od potrzeb Zamawiającego, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu instruktażu i ilości osób z Zamawiającym. 4.Zaoferowane urządzenie musi być fabrycznie nowe, wyprodukowane po 1 stycznia 2025 r. Nie dopuszcza się oferowania urządzenia rekondycjonowanego oraz sprzętu demonstracyjnego. Urządzenie musi być wolne od wszelkich wad fizycznych (konstrukcyjnych) i prawnych. 5.Wymagany minimalny okres gwarancji na urządzenie wynosi 24 miesiące od daty podpisania protokołu odbioru.