2. Verfahren
Verfahren
Titel: 235/PN/2026- Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowego leczenia ran wraz z dzierżawą urządzeń do podciśnieniowej terapii ran – 60 szt. dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a. Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowego leczenia ran w ilości i wymaganiach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ (Pakiet 1 i 2). b. Dzierżawa urządzeń do podciśnieniowej terapii ran – 60 szt., zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4 do SWZ (kompatybilnego z wyrobami medycznymi opisanymi jako Pakiet 1 w Załączniku nr 3 do SWZ). 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w ramach dwóch Pakietów. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pakiety ustalone poniżej: Pakiet 1 – dostawa wyrobów medycznych - opisanych w załączniku nr 3 do SWZ jako Pakiet 1 Dostawa wraz z dzierżawą urządzeń do podciśnieniowej terapii ran – 60 szt.- opisanych w załączniku nr 4 do SWZ; Pakiet 2 – dostawa wyrobów medycznych - opisanych w załączniku nr 3 do SWZ; Wykonawca może złożyć ofertę na jeden lub oba pakiety.
Interne Kennung: 235/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a. Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowego leczenia ran w ilości i wymaganiach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ (Pakiet 1). b. Dzierżawa urządzeń do podciśnieniowej terapii ran – 60 szt., zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4 do SWZ (kompatybilnego z wyrobami medycznymi opisanymi jako Pakiet 1 w Załączniku nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: 235/PN/2026 - pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z załącznikiem nr 10a i 10b
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a. Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowego leczenia ran w ilości i wymaganiach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ (Pakiet 2).
Interne Kennung: 235/PN/2026 - pakiet 2
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z załącznikiem nr 10c