See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het voorzien van elektrische deelwagens in de regio rivierenlansd
Beschreibung: Deze opdracht is een raamovereenkomst in de zin van artikel 2, 35° van de Wet inzake Overheidsopdrachten van 17 juni 2016. Het is de bedoeling om een pool van 3 ondernemingen aan te stellen voor uitvoering van de opdracht. De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van elektrische deelwagens met bijhorende dienstverlening (zie artikelen 3.3.2 en 3.3.3 van dit bestek) binnen de regio Rivierenland, omvattende het grondgebied van de gemeenten Berlaar, Bonheiden, Bornem, Duffel, Heist-op-den-Berg, Lier, Mechelen, Nijlen, Putte, Puurs-Sint-Amands, Sint-Katelijne-Waver en Willebroek.
Interne Kennung: GEBES2500004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GEBES2500004 - 1
Interne Kennung: 1