2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunctionals en plotters voor gemeente Hoeksche Waard
Beschreibung: Doel van de opdracht is het waarborgen van de continuïteit van de printdiensten binnen de gemeentelijke organisatie, zodat er op 1 april 2026 – aansluitend op het aflopende contract – zonder onderbreking geprint kan worden. De gekozen leverancier moet tijdig de benodigde voorzieningen kunnen treffen, zodat een soepele overgang gegarandeerd is. De exacte aantallen zijn opgenomen in de aanbestedingleidraad en bijhorende bijlagen.
Interne Kennung: Z/24/273302
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Doel van de opdracht is het waarborgen van de continuïteit van de printdiensten binnen de gemeentelijke organisatie, zodat er op 1 april 2026 – aansluitend op het aflopende contract – zonder onderbreking geprint kan worden. De gekozen leverancier moet tijdig de benodigde voorzieningen kunnen treffen, zodat een soepele overgang gegarandeerd is. De exacte aantallen staan omschreven in de aanbestedingsleidraad en bijhorende bijlagen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na de initiële vier jaar van de overeenkomst, kan deze driemaal met een jaar verlengd worden.