2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodanie elektronických informačných tabúľ s príslušenstvom a poskytnutie súvisiacich služieb
Beschreibung: Predmetom zákazky je: I. Dodanie elektronických informačných tabúľ s nasledovným príslušenstvom: a) stĺpiky na upevnenie tabúľ, b) upevňovacie prvky na uchytenie tabúľ na stenu, c) konzoly a všetky s tým súvisiace potrebné upevňovacie prvky, d) konštrukcie na osadenie terminálovej tabule, e) softvér umožňujúci prevádzku a administráciu jednotlivých informačných tabúľ, vrátane ich monitorovania, správy a konfigurácie, f) iné súvisiace príslušenstvo. II. Poskytnutie nasledovných súvisiacich služieb: a) implementácia dátového rozhrania (vrátane konfigurácie) do informačných tabúľ a jeho integrácia s tabuľami, b) uvedenie tabúľ do prevádzky a ich odovzdanie Verejnému obstarávateľovi, c) poskytnutie súčinnosti zhotoviteľovi stavebných prác, d) služby súvisiace s uplatňovaním práv zo záruky, t. j. riešenie porúch, zabezpečenie Hot-line podpory vo forme riešenia operatívnych problémov a ďalšie služby uvedené v Článku 9, bod. 9.7 Opisu predmetu zákazky, e) iné súvisiace služby. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30232000 Peripheriegeräte, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 50332000 Wartung im Bereich Fernmeldeinfrastruktur, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001